Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

Ploché břicho -musí být? a jak se vyhnout anorexii..??

Steph (neregistrovaný uživatel)
Steph
Ahoj mám problém. Už mám dědičně dané že nejsem štíhlé postavy. Za poslední rok jsem zhubla 15 kilo a při svých 174 cm mám 60 kg. 1) sem se chtěla zeptat zejména kluků jestli jim vadí když holka nemá ploché břicho. Upřímě! a za 2) jsem zhubla tím že jsem pila alkohol a skoro nic nejedla a tak nějak ve mě zůstal pocit že už to jinak nejde. Nejlepší kamarádka už se se mnou hádá, že nejím ale bojim se že když začnu pořádně jíst zase naberu svých 15 kilo...Bojím se abych nesklouzla do anorexie i když podle toho moje tělo rozhodně zatím nevypadá. Pls o radu:)
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod 02.03.2011 17:09
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
Travis (neregistrovaný uživatel)
Travis
Nemusis mit plochy brisko =) tak akorat proste...a jestli chces zhubnout staci kdyz budes chodit do fitka...pak se ti to ztvaruje min 3x do tydne,ale cim vickrat tam budes tim rychlejs zhubnes:) a jidlo nevy nechavej jes normalne,teda kdyz uz do toho fitka chodis jes vic.. ja sem chodil asi 3mesice a paradne sem se vytvaroval,tedka celkove asi pulrok a pristi tyden zacinam zase. Jo a kolik ti je?
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Steph (neregistrovaný uživatel)
Steph
Na fitko to nevidim. Máme toho dost doma:) A navíc nechci bejt korba:D Už sem se dala na nějakej normální jídelníček a vypadá to, že tělo to prospívá a přitom nenabírám. Bude mi 17.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (1) / Nelíbí se mi (0)
morgana (neregistrovaný uživatel)
morgana
Já jsem taky zhubla díky přípravku Obethin najednou jsem prostě měla za 2 měsíce 12,4 kilo pryč. Byl to pro mě hotový zázrak ve svém uspěchaném životě jsem ani nepostřekla jak jsem to dokázala, ale prostě zvldála jsem to. Krromě toho, že jsem si musela koupit nové oblečení jsem taky musela udělat něco s převyslou kůži na břichu a tak jsem si koupila pernamentku do posilovny. Už tak e svém hektickém životě jsem si prostě vydobila kousek pro sebe a teď po 2 týdnech vidím zlepšení. Obethin stále užívám a do toho i cvičím je to báječná kombinace. Okolí mi říká, že se doslova měním před očima. :) Někdy se prý i ztrácím :)
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci